More

  Nie uwierzysz: Toster Xbox istnieje. Koniec żartów!

  A jednak! Microsoft prezentuje oficjalny toster Xbox Series S. Ten unikatowy produkt, będący kontynuacją minilodówki Xbox-a, oferuje „optymalne doświadczenie węglowodanowe” i szereg atrakcyjnych funkcji. Toster na dwie kromki, zaprojektowany na wzór konsoli Xbox Series S, wyróżnia się tym, że wypala na pieczywie logo Xbox. „To następna generacja konsol do pieczenia”, jak stwierdza Microsoft.

  toster xbox

  Toster posiada pokrętło do regulacji stopnia przypieczenia, umożliwiając użytkownikom dostosowanie poziomu opiekania według własnych preferencji. Urządzenie oferuje również funkcję wielu profili, umożliwiając członkom rodziny czy współlokatorom szybkie opiekanie pieczywa do wybranego stopnia, bez konieczności ponownego ustawiania parametrów. Toster jest wyposażony w licznik odliczający czas do zakończenia opiekania.

  „Wreszcie koniec ze strachem przed śniadaniem czy problemem z rozsmarowywaniem masła na już wystygniętym chlebie, kiedy szuka się dobrego momentu na zapis gry,” jak mówi Microsoft.

  toster xbox

  Toster Xbox Series S posiada także funkcję zapobiegającą zacięciom, co ma zapobiec konieczności używania widelca do wyjęcia zaciętego pieczywa, oraz wyjmowaną tackę na okruchy, ułatwiającą czyszczenie. Jest też przycisk rozmrażania, umożliwiający bezpośrednie opiekanie mrożonego pieczywa.

  Toster Xbox Series S ma wymiary 38 cm x 19 cm x 12 cm. Jest dość duży, lecz nie ogromny. Amerykański market Walmart oferuje toster Xbox w cenie 40 dolarów.

  toster xbox

  Toster Xbox Series S to nie tylko gadżet dla fanów konsoli. Jego zaawansowane funkcje, jak regulacja stopnia opiekania i licznik odliczający czas, podnoszą standardy domowego przygotowywania posiłków!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe