More

  Nowy iPhone 15 Pro – tytanowy tytan pracy

  Wrzesień 2023 roku zdecydowanie należał do marki Apple. Cztery nowe iPhone’y, dwa nowe modele Apple Watcha i pojawienie się portu USB-C w AirPods Pro 2. generacji to premiery, na które czekali wszyscy miłośnicy marki. Dziś przyjrzymy się 6,1-calowej wersji pro: bohaterem artykułu jest iPhone 15 Pro, czyli jedna z czterech najnowszych piętnastek.

  iPhone 15 Pro. Tytan zamiast stali i aluminium

  Pierwszą nowością w premierowym urządzeniu Apple iPhone 15 Pro jest zastosowanie tytanowej obudowy. Tytan klasy lotniczej jest fenomenalny – łączy lekkość i wytrzymałość. Dla porównania, w poprzedniej generacji wykorzystano stal nierdzewną, natomiast obudowa klasycznego iPhone’a 15 i 15 Plus jest wykonana z aluminium. iPhone 15 Pro to kolejny krok naprzód w branży. Jest lżejszy niż kiedykolwiek.

  Mamy tu też odmienioną stylistykę, korespondującą z wykorzystanym materiałem. Wszystkie cztery kolory możesz obejrzeć na stronie https://ispot.pl/iphone-15-pro. Sklep iSpot ma status Apple Premium Partnera, więc jeśli rozważasz zakup premierowego iPhone’a, udaj się właśnie w to miejsce. Możesz to zrobić online lub stacjonarnie, wybierając jeden z wielu punktów rozmieszczonych w miastach Polski.

  Przełomowy wzrost wydajności. Czip A17 Pro w Apple 15 Pro

  Zarówno poprzednia generacja iPhone’a Pro, czyli czternastka, jak i mniej zaawansowane piętnastki (iPhone 15 i 15 Plus) są wyposażone w doskonały autorski czip Apple A16 Bionic. Już takie wyposażenie jest wspaniałe, zapewniając niezwykle płynne działanie smartfona, niezależnie od ilości otwartych aplikacji. Jednak najnowszy czip A17 Pro wprowadza jeszcze wyższy poziom wydajności. Ma nowe 6-rdzeniowe GPU klasy Pro. Jest najszybszym i najbardziej energooszczędnym procesorem w branży.

  Z pewnością docenisz to w trakcie realizowania profesjonalnych zadań zawodowych. Czip A17 Pro jest też gratką dla graczy! Wraz z mocno przeprojektowanym układem graficznym pozwala na cieszenie się z najlepszych gier. Doświadczysz zachwycającej szczegółowości grafiki, a Twoje postaci będą tak realistyczne jak nigdy. 

  Najpotężniejszy aparat Apple. iPhone 15 Pro w akcji

  W iPhone 15 Pro zastosowano system pro aparatów, jakiego jeszcze nie było. Mamy tu najbardziej zaawansowany w historii marki aparat główny 48 MP, aparat z teleobiektywem 3x lub 5x oraz aparat ultraszerokokątny. Szereg elastycznych opcji kadrowania i nowe funkcje portretowe pozwalają na sprawne realizowanie rozmaitych wizji fotograficznych. Dzięki wielu ogniskowym do wyboru możesz czuć się jak posiadacz siedmiu profesjonalnych obiektywów!

  Jeśli aparat to jeden z najważniejszych elementów, których szukasz w telefonie, koniecznie zainteresuj się modelem iPhone 15 Pro Max. To w nim skorzystasz z teleobiektywu 5x z największym zoomem optycznym marki Apple.

  15 Pro w codziennym użytkowaniu. Funkcje do dyspozycji

  Nie sposób szczegółowo opisać funkcjonalności modelu 15 Pro, ale wspomnijmy o najważniejszych udogodnieniach. Nadal są do dyspozycji funkcje bezpieczeństwa (np. Wykrywanie wypadków) oraz innowacyjne interaktywne pole Dynamic Island, które pozwala Ci być na bieżąco z najważniejszymi sprawami. Nowością jest złącze USB-C, dzięki któremu możesz zredukować ilość kabli służących do ładowania urządzeń Apple.

  Na zdecydowanie wyższy poziom wskoczyła prędkość transferu, ponieważ iPhone 15 Pro jest pierwszym iPhonem, który obsługuje USB 3. Nowe Wi-Fi 6E niezawodnie przyspiesza transfer bezprzewodowy. 

  Kolejna nowa funkcja to przycisk czynności, który jest zawsze gotowy, by przenieść się do najchętniej używanych opcji iPhone’a. Możesz przypisać mu wybrane czynności, by w ułamku sekundy mieć dostęp do nagrywania, robienia zdjęć lub nawet do sekwencji poleceń.

  A bateria? Według testów przeprowadzonych przez producenta wytrzymuje do 23 godzin odtwarzania filmów. Na iPhone 15 Pro Max będzie to nawet 29 godzin!

  Czy iPhone 15 Pro jest dla Ciebie?

  Stworzony przez Apple iPhone 15 Pro to podręczne urządzenie do celów profesjonalnych. Na przekątnej 6,1 cala możesz z dużą satysfakcją realizować swoje obowiązki i oddawać się rozrywce na wysokim poziomie. Jeśli szukasz większego wyświetlacza, jeszcze bardziej wytrzymałej baterii i najpotężniejszego zoomu optycznego w historii marki, wybierz model Pro Max 6,7 cala. Jeśli nie – stań się szczęśliwym posiadaczem tytanowej piętnastki Pro.

  Artykuł sponsorowany

  Nowe