More

  Wiedźmin 4 w raz z premierą PS6?

  Studio CD Projekt RED, znane z długich cykli produkcyjnych, planuje rozpoczęcie produkcji „Wiedźmina 4″ jeszcze w tym roku. Zgodnie z przewidywaniami analityków, gra może zostać wydana w latach 2026-2027, co sugeruje, że może stać się jedną z pierwszych gier na konsolę PlayStation 6. CEO CD Projekt RED, Adam Badowski, zapowiedział w wywiadzie dla Reutersa, że studio nie zamierza powtarzać błędów związanych z premierą „Cyberpunk 2077”. Badowski ujawnił, że sequel „Cyberpunk 2077”, o nazwie kodowej Orion, jest obecnie w fazie koncepcyjnej.

  Oczekiwanie na premierę Wiedźmin 4

  Adam Badowski nie podał dokładnej daty premiery nowego Wiedźmina, jednak analitycy są zdania, że gra nie pojawi się przed 2026 rokiem. Biorąc pod uwagę historię długich cykli rozwojowych studia, jest wielce prawdopodobne, że Wiedźmin 4 stanie się jedną z pierwszych gier na następną generację konsol. Studio planuje angażować około 400 osób w projekt do połowy roku.

  fot. CD Projekt Red

  „Orion” dla Cyberpunk 2077

  „Redzi” pracują również nad kontynuacją „Cyberpunk 2077”. Badowski wyjaśnił, że projekt Orion jest w fazie koncepcyjnej, a do końca roku zespół liczący około 80 osób ma pracować nad jego rozwojem. Gra zostanie wydana po premierze Wiedźmina „4” i z pewnością będzie tytułem przeznaczonym dla nowej generacji konsol.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe