More

  Zgubiłeś klucze?! Znajdziesz je z pomocą Fresh 'n Rebel Smart Finder

  Zapomnij o frustracji związanej z poszukiwaniem zgubionych kluczy czy portfela. Fresh 'n Rebel wprowadza na rynek Smart Finder, brelok, który za pomocą technologii Bluetooth pozwala szybko odnaleźć zaginione przedmioty. Dzięki aplikacji użytkownicy mogą śledzić lokalizację zguby na mapie lub za pomocą sygnału dźwiękowego. Gadżet, odporny na wodę i pył, jest dostępny w ośmiu kolorach, a jego bateria wystarcza na aż 16 miesięcy!

  Fresh ‘n Rebel Smart Finder.

  Kluczowe funkcje Smart Finder

  Dzięki łatwemu przypięciu do kluczy, portfela, torby czy roweru Smart Finder gwarantuje spokój ducha i porządek w życiu osobistym. Urządzenie współpracuje z siecią aplikacji Apple „Znajdź”, umożliwiając lokalizowanie przedmiotów na mapie. Funkcje takie jak „Powiadamiaj o pozostawieniu” czy „Tryb utracony” sprawiają, że odnalezienie zaginionego przedmiotu jest szybkie i proste. Funkcjonalność

  Wysoka odporność na wodę i pył (IP67), wymienna bateria (dzięki dodatkowej baterii Smart Finder posłuży nam nawet w sumie przez 16 miesięcy) oraz wbudowany głośniczek. Dostępność w ośmiu różnych kolorach (storm grey, dive blue, deep mauve, safari red, dreamy lilac, dried green, silky sand i ice grey) pozwala na dopasowanie gadżetu do indywidualnego stylu każdego użytkownika.

  Fresh ‘n Rebel Smart Finder.

  Smart Finder to świetne rozwiązanie dla osób ceniących sobie spokój umysłu oraz dla tych, którzy żyją w ciągłym biegu i potrzebują praktycznych rozwiązań ułatwiających codzienne życie.

  Fresh 'n Rebel Smart Finder jest już dostępny na polskim rynku w sugerowanej cenie detalicznej 89 zł.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i rowerowi. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne

  Nowe