More

  Jak podłączyć głośnik Bluetooth do telefonu?

  Nieważne czy posiadasz iPhone, czy smartfona z systemem Android – podpowiemy Ci dziś jak podłączyć głośnik Bluetooth do telefonu i cieszyć się ulubioną muzyką. Głośniki Bluetooth oferują mobilność i wygodę, a większość z nich łączy się z naszym urządzeniem w bardzo podobny sposób. Zaczynamy!

  Jak połączyć głośnik Bluetooth z iPhone?

  Taka operacja wymaga wykonania kilku prostych kroków. Proces ten jest jednorazowy – po pierwszym połączeniu głośnik będzie automatycznie łączyć się z telefonem za każdym razem, gdy jest włączony.

  1. Włącz swój głośnik i przełącz go w tryb parowania. (jak włączyć tryb parowania w głośniku znajdziesz w osobnym akapicie)
  2. Na swoim iPhone otwórz aplikację Ustawienia i przejdź do Bluetooth. Do ustawień Bluetooth możesz również dostać się poprzez rozwinięcie centrum sterowania na pulpicie swojego iPhone.

  Jak połączyć głośnik Bluetooth z iphone

  3. Upewnij się, że funkcja Bluetooth jest włączona (jeśli przełącznik jest zielony (lub niebieski, jeśli jesteś w centrum sterowania), Bluetooth jest aktywny).

  4. Przewiń na sam dół, do sekcji Inne urządzenia i poszukaj swojego głośnika Bluetooth na liście (zazwyczaj będzie wyświetlać się jego nazwa tj. producent oraz model)

  Jak połączyć głośnik Bluetooth z iphone

  5. Po znalezieniu głośnika wybierz jego nazwę, aby się połączyć. Połączenie zostanie ustanowione w ciągu kilku sekund.

  Jak połączyć głośnik Bluetooth z Androidem?

  Proces podłączenia głośnika Bluetooth do urządzenia z Androidem jest podobny do tego na iPhone i również wymaga wykonania go tylko raz. Po pierwszym parowaniu głośnik powinien automatycznie łączyć się z urządzeniem przy każdym włączeniu.

  1. Otwórz aplikację Ustawienia.
  2. Przejdź do urządzeń połączonych i włącz Bluetooth, jeśli nie jest jeszcze aktywne.
  3. Wybierz Bluetooth, a następnie wybierz opcję Paruj nowe urządzenie.
  4. Poszukaj na liście nazwy swojego głośnika Bluetooth.
  5. Po znalezieniu głośnika, wybierz jego nazwę, aby się połączyć. Połączenie zostanie ustanowione w ciągu kilku sekund.

  Jak włączyć tryb parowania w głośniku Bluetooth?

  Przed przystąpieniem do parowania konieczne jest umieszczenie głośnika Bluetooth w trybie parowania. Każdy głośnik wchodzi w tryb parowania na inny sposób, ale poniższe wskazówki powinny pomóc:

  1. Przytrzymaj przycisk zasilania

  Wiele głośników wchodzi w tryb parowania przez wyłączenie urządzenia, a następnie włączenie go, przytrzymując przycisk zasilania.

  głośnik Bluetooth beats

  2. Przytrzymaj przycisk parowania

  Niektóre głośniki mają dedykowany przycisk, który umieszcza urządzenie w trybie parowania.

  Zobacz też:
  Test mikrofonu? Jak sprawdzić na komputerze? PORADNIK
  Co to jest ANC? Cisza nigdy nie brzmiała tak dobrze
  MP3 AAC FLAC | Twój przewodnik po formatach audio

  Jak podłączyć głośnik Bluetooth do telefonu – podsumowanie

  Podłączenie głośnika Bluetooth do telefonu jest prostym procesem, który otwiera przed nami świat bezprzewodowego dźwięku. Niezależnie od tego, czy chcesz słuchać muzyki w domu, czy na zewnątrz, głośniki Bluetooth są doskonałym sposobem na cieszenie się ulubionymi utworami bez ograniczeń.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe