Wymień swoje Galaxy Note 20 na nowiutkie S24 Ultra

0
63
Galaxy S24 Ultra

Samsung przedstawił argumenty przemawiające za zamianą Galaxy Note 20 na nowy model Galaxy S24 Ultra. Wśród podanych przyczyn znalazły się nowe możliwości S Pen, zaawansowane narzędzia AI, zwiększona wydajność oraz poprawa jakości aparatu.

Galaxy S24 Ultra
fot. Samsung

Doświadczenia z S Pen i wyświetlacz

Samsung podkreśla, że Galaxy S24 Ultra oferuje znacznie lepsze doświadczenie z rysikiem S Pen dzięki 68% redukcji opóźnień w porównaniu do Galaxy Note 20 Ultra. Wyświetlacz o jasności 2600 nitów z funkcją Vision Booster i płaską konstrukcją zapewnia lepszą współpracę z S Pen, co czyni S24 Ultra idealnym następcą serii Note.

Galaxy Note 20
fot. Samsun

Inteligentne narzędzia AI i inne ulepszenia

Nowy Samsung Notes, wzbogacony o narzędzie AI Note Assist, umożliwia łatwe podsumowywanie, formatowanie, tłumaczenie i korektę dokumentów. Galaxy S24 Ultra wyróżnia się również ekskluzywnymi funkcjami AI, takimi jak Circle to Search, Live Translate, Chat Assist i Transcript Assist, które znacząco zwiększają produktywność użytkownika.

Galaxy S24 Ultra wyposażony jest w mocniejszy chip i ulepszony aparat z nowym 50MP modułem 5X zoomu oraz lepsza funkcja Nightography to kolejne argumenty za zmianą na S24 Ultra.

Leave a reply

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj