More

  iOS 18 i nowe możliwości personalizacji

  Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, nadchodząca aktualizacja iOS 18 pozwoli na swobodniejsze aranżowanie ikon aplikacji. Chociaż ikony nadal będą układać się w niewidzialnej siatce, aby zachować pewną jednolitość, użytkownicy zyskają możliwość tworzenia pustych przestrzeni, rzędów i kolumn między ikonami aplikacji.

  Nowe możliwości personalizacji ekranu głównego

  Mark Gurman z Bloomberg poinformował, że ekran główny w iPhone stanie się „bardziej konfigurowalny” z wprowadzeniem iOS 18. Możliwość personalizacji ekranu głównego i tworzenia pustych miejsc między ikonami aplikacji już istnieje –  dzięki takim aplikacjom jak Shortcuts i Widgetsmith. Oficjalne opcje personalizacji od Apple mają być bardziej wygodne i intuicyjne.

  iphone 15 pro max ios 18

  Co jeszcze w iOS 18?

  Apple ma zapowiedzieć nową wersję iOS na swojej corocznej konferencji dla programistów WWDC w czerwcu. Oprócz zmian w ekranie głównym plotki sugerują również wprowadzenie nowych funkcji generatywnej AI dla Siri i wielu aplikacji, wsparcia RCS w aplikacji Wiadomości dla lepszej komunikacji między iPhone a urządzeniami z Androidem, zmian w designie i wiele więcej.

  Zobacz też:
  Jak zaznaczyć wiele zdjęć naraz na iPhone i iPad
  iPhone 13 Pro w 2024: Czy warto?
  Apple iPhone. Czy warto zmienić z Androida?

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe