More

  Jaki telefon do muzyki? Smartfony z najlepszymi głośnikami w 2024

  Szukasz telefonu, który ma najlepsze głośniki? Multimedia odgrywają dziś kluczową rolę w świecie smartfonów. Wbudowane głośniki coraz mocniej zyskują na znaczeniu. Dla wielu z nas, możliwość słuchania muzyki podczas kąpieli czy oglądania filmów w samochodzie to standard. Dla innych, wysokiej jakości głośniki w telefonie to niezbędny element codziennego życia. Przyjrzyjmy się więc, które modele telefonów w obecnym, 2024-ym roku mogą się pochwalić najlepszymi głośnikami.

  jaki telefon do muzyki

  Apple iPhone 14 i 15 Pro

  Najnowsze generacje iPhone kontynuują tradycję Apple, oferując głośniki o jakości znacznie wyższej niż przeciętna. Doskonała jak na smartfon jakość dźwięku – iPhone gra głośno i przejrzyście, zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.

  Co otrzymujemy dodatkowo?

  Funkcja „Dynamic Island” z możliwością szybkiego dostępu do wielu aplikacji dodaje ciekawy akcent do tradycyjnego wyglądu ekranu. Bardzo dobra żywotność baterii oraz znakomita jakość nagrywania wideo. Design telefonu jest bez wątpienia luksusowy i elegancki

  Samsung Galaxy S23 Ultra

  Samsung Galaxy S23 Ultra prezentuje znaczną poprawę jakości dźwięku z głośników w porównaniu do swojego poprzednika. Producent wykonał tutaj duży postęp. S23 Ultra oferuje dużą lepsze wrażenia niż poprzednik S22 Ultra.

  Co otrzymujemy dodatkowo?

  Świetny, ulepszony zestaw aparatów. Podwojona względem poprzednika pamięć wewnętrzna 256 GB. Ergonomiczny, wygodny kształt telefonu, świetny wyświetlacz o dużej rozdzielczości i wysokiej jasności. Wydajny procesor.

  Google Pixel 6 Pro

  Google Pixel 6 Pro to telefon, który zaskakuje jakością dźwięku, stając się jednym z najlepszych wyborów w swojej kategorii cenowej. Mimo że nie posiada dwóch równorzędnych głośników stereo, Google zdołało osiągnąć efekt przestrzennego dźwięku, który jest zarówno głośny, jak i wyraźny.

  Co otrzymujemy dodatkowo?

  W znacznie niższej cenie niż Samsung Galaxy i Apple iPhone model Pixel 6 Pro oferuje bardzo dobry zestaw aparatów fotograficznych i nie ustępuję wydajnością.

  Sony Xperia 1 V

  Znalezienie wysokiej klasy telefonu z wejściem na słuchawki jest dziś bardzo skomplikowane. Sony Xperia 1 V jest zatem wyjątkowym telefonem. Bogaty wybór opcji audio zapewnia, że wszystkie playlisty zabrzmią doskonale.

  Co otrzymujemy dodatkowo?

  Trwała konstrukcja i minimalistyczny design, który przyciąga wzrok – to jeden z najładniejszych smartfonów na rynku. Świetna wydajność i system aparatów, z których słynie już od dawna marka Sony. Dodatkowym pozytywem jest niewątpliwa unikalność na rynku.

  Asus ROG Phone 7

  ROG Phone 7 to telefon zaprojektowany z myślą o graczach, ale jego zalety doceni każdy miłośnik dobrego dźwięku. Telefon ten charakteryzuje się doskonałą jakością dźwięku. Mimo swojego specyficznego designu i braku bezprzewodowego ładowania ROG Phone 7 oferuje doskonałe wrażenia audio.

  Co otrzymujemy dodatkowo?

  Niezaprzeczalną zaletą Asusa jest jego wydajność. Duża ilość pamięci RAM oraz zaawansowane rozwiązania technologiczne zapewniają płynność działania nawet w najbardziej wymagających grach i aplikacjach. Urządzenie posiada potężną baterię, której pojemność umożliwia długie godziny korzystania bez konieczności ładowania.

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe