More

  Wiemy jak będzie wyglądać Google Pixel 9 Pro

  Google, podążając śladem innych producentów, rezygnuje z zaokrąglonych krawędzi na rzecz bardziej „płaskiego” designu w swoim nowym modelu Pixel 9 Pro.

  Rendery ujawniają, że Google może zdecydowanie zmienić wygląd tylnej części telefonu. Zamiast ciągnącego się przez całą szerokość urządzenia paska aparatu, widać trzy obiektywy umieszczone na wybrzuszającym się, owalnym wyspie, przypominającym design Pixel Fold. Dodatkowo jak podaje MySmartPrice, Pixel 9 Pro może posiadać nieco mniejszy, 6,5-calowy ekran (w porównaniu do 6,7 cala w Pixelu 8 Pro).

  Google najwyraźniej zdecydowało się również na zmianę umiejscowienia slotu na kartę SIM, który teraz znajduje się na dole urządzenia, obok portu USB-C. Przycisk zasilania i regulacji głośności pozostają po prawej stronie urządzenia, podobnie jak w Pixelu 8 Pro.

  Na chwilę obecną nie ma jeszcze konkretnych informacji o specyfikacjach technicznych urządzenia. Jednak zważywszy, że do premiery nowego Pixela pozostało jeszcze kilka miesięcy, możemy spodziewać się dalszych przecieków i spekulacji.

  Czy nowy flagowiec od Google sprosta oczekiwaniom fanów i czy stanie się hitem na rynku smartfonów? Konkurencja nie pozostaje w tyle. Wszystkiego dowiemy się jesienią bieżącego roku!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe