More

  Co kupić motocykliście? | PORADNIK

  Kupowanie prezentu dla zapalonych motocyklistów może być zadaniem karkołomnym, zwłaszcza jeśli sami nie jeździmy na dwóch kołach. Poznajmy kilka propozycji, które z pewnością rozbudzą uśmiech na twarzy fana dwóch kółek. Co kupić motocykliście?

  Gadżety motocyklowe

  Motocykliści i motocyklistki uwielbiają gadżety związane z ich pasją. Mogą to być zarówno praktyczne przedmioty, jak i te mające na celu wyrażenie indywidualnego stylu motocyklisty.

  1. Biżuteria i akcesoria z motywem motocyklowym

  Bransoletki, naszyjniki czy breloczki związane z motoryzacją mogą być świetnym wyborem.

  2. Dekoracje i plakaty

  Dekoracje oraz plakaty z motywem motocyklowym mogą pomóc wyrazić pasję do dwóch kółek również w domowym zaciszu.

  3. Książki i filmy o motocyklach

  Książki i filmy o motocyklach mogą być inspirującym prezentem, który pozwoli zanurzyć się w fascynującym świecie motoryzacji.

  4. Szkolenia i kursy motocyklowe

  Podarowanie możliwości zdobycia nowych umiejętności lub doskonalenia tych istniejących może być bardzo cennym prezentem.

  Sprzęt i akcesoria motocyklowe

  Zaawansowany sprzęt i akcesoria motocyklowe to nie tylko sposób na zwiększenie bezpieczeństwa, ale także na podniesienie komfortu jazdy. Elementy takie jak kaski, rękawice, ochraniacze oraz komunikatory motocyklowe mogą być świetnym rozwiązaniem.

  1. Kaski

  Kask to podstawowy element wyposażenia każdego motocyklisty. Nowy, dobrze dopasowany kask może sprawić, że jazda na motocyklu będzie bezpieczniejsza i przyjemniejsza. Zdajemy sobie sprawę, że nowy kask to niemały wydatek – być może jako grupa znajomych udało Wam się ustalić, o jakim kasku marzy Wasz przyjaciel.

  2. Rękawice i ochraniacze

  Dobre rękawice i ochraniacze mogą znacząco zminimalizować ryzyko urazów podczas ewentualnego upadku. Przed nami sezon jesienno-zimowy – być może nasz obdarowany motocyklista nie ma jeszcze wybranych cieplejszych i dłuższych rękawic na zimną i mokrą pogodę.

  3. Komunikaty motocyklowe

  Komunikatory motocyklowe, tzw. interkomy –  umożliwiają łatwą komunikację między motocyklistami na drodze, a także połączenie z telefonem komórkowym. Jeśli obdarowywany nie wyposażył się jeszcze w takie urządzenie, być może ucieszyłby go taki prezent. Interkom daje możliwość słuchania muzyki, prowadzenia rozmów telefonicznych i radiowego komunikowania się z innymi motocyklistami na drodze.

  4. Uchwyty smartfonowe na kierownicę

  Uchwyt na telefon w dzisiejszych czasach nabiera nowego znaczenia – można korzystać ze smartfona jak z nawigacji lub zobaczyć kto do nas dzwoni.

  5. Torby lub sakwy podróżnicze

  Jeśli Wasz jubilat lubi dalekie trasy, a nie wyposażył się jeszcze sakwy, jest to świetna okazja, żeby mu właśnie coś takiego podarować.

  6. Rejestratory jazdy

  Dziś już niezwykle popularne w samochodach, powoli stają się też coraz częstszym wyborem wśród motocyklistów. Rejestratory jazdy dają nam nie tylko poczucie bezpieczeństwa

  Podsumowanie

  Kupując prezent dla motocyklisty, pamiętaj o zrozumieniu jego indywidualnych potrzeb i preferencji. Wyżej wymienione propozycje mogą stanowić świetny punkt wyjścia do znalezienia idealnego prezentu.

  Chcesz wiedzieć więcej o motocyklach? Kliknij TUTAJ!

  Rafał
  Rafał
  Właściciel / Redaktor Naczelny Numag.pl / Pasjonat brytyjskiej muzyki i włoskiej motoryzacji. W wolnych chwilach oddaje się treningom siłowym i jeździe na rowerze. Uwielbia literaturę popularnonaukową i konsolowe gry fabularne.

  Nowe